نمایندگی کاترپیلار

نمایندگی کاترپیلار

ماشین آلات سنگینی که با برند آمریکایی تولید میشوند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و در حقیقت همین کیفیت بالای آنها میباشد که باعث شده بالاترین میزان فروش را به نام خود ثبت کنند. یکی از ویژگی های شرکت هایی که در زمینه تولید ماشین آلات سنگین پیشتاز هستند پشتیبانی از قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات خود میباشد. شرکت کاترپیلار نیز پشتیبانی بسیار خوبی را از ماشین آلات تولید شده در کارخانجات خود به عمل آورده و تا کنون تمام قطعات یدکی انواع ماشین آلات را به بازارهای ایران و همچنین سراسر جهان ارسال کرده است. قطعات ارسالی این شرکت تنها به نمایندگی کاترپیلار صورت میگیرد و البته تعداد کمی از فروشگاه های لوازم یدکی وجود دارند که قطعات یدکی این برند مطرح را بفروش برسانند. نمایندگی کاترپیلار به عنوان یک عرضه کننده رسمی قطعات یدکی محسوب میشود و تمام قطعات موجود در این نمایندگی ها همگی از نوع اورجینال هستند.

 

نمایندگی لوازم یدکی کاترپیلار

نمایندگی لوازم یدکی کاترپیلار بهترین و با کیفیت ترین قطعات مانند قطعات مینی لودر کاترپیلار که از آمریکا به کشور وارد شده اند را بفروش میرساند و از لحاظ قیمت نیز میتوان گفت که بهترین تعرفه ها را برای قطعات اعمال نموده است. نمایندگی لوازم یدکی کاترپیلار در ایران به شرکت ها و فروشگاه هایی واگذار میشود که از شرایط اخذ نمایندگی برخوردار باشند. شرکت پارت قطعات ازجمله شرکت هایی است که توانسته نمایندگی لوازم یدکی کاترپیلار را اخذ نماید و تمام قطعاتی که در این شرکت بفروش میرسند از نوع اورجینال و اصلی هستند.

 

نمایندگی قطعات کاترپیلار

هر شخص و شرکتی که قصد راه اندازی و تاسیس نمایندگی قطعات کاترپیلار را داشته باشد باید از شرایط تاسیس نمایندگی نیز برخوردار باشد. بسیاری از شرکت ها تلاش میکنند تا بتوانند نمایندگی قطعات کاترپیلار را اخذ کنند ولی به دلیل اینکه از شرایط لازم برخوردار نیستند قادر به اخذ مجوزهای لازم نمیباشند. نمایندگی قطعات کاترپیلار بسیار قابل اعتماد تر از دیگر فروشندگان است و در نتیجه فروش بالاتری نیز دارد. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از فروشندگان تمایل به راه اندازی نمایندگی قطعات کاترپیلار داشته باشند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *